[]

תקנון המועדון

נוהל ביטול עיסקה- ניתן לבטל את העיסקה. למנוי במועדון הכושר קרוספיט פרדס חנה- כרכור אין התחייבות פרט לחודש הראשון.

יש לשלוח הודעה בצור קשר עם שם המנוי ופרטיו האישיים על מועד ביטול העיסקה, אופן תשלום והאם היו הקפאות. ניתן לקבל החזר תשלום על חודש שלם בלבד ולא על חלקיות של חודש (מינוס היחס בין מחיר המנוי שנוצל למחיר המנוי שנרכש ומינוס קיזוז דמי ביטול אם שולם באשראי) ולא ניתן להזדכות על פחות מכך. במידה ושולם בצ'קים יש לעדכן איך הלקוח ירצה להסדיר את הפרשי המנוי לטובת זיכוי הצ'קים. כמו כן, על הקפאות לא ניתן להזדכות בכסף אלא רק בניצול מנוי בפועל.

אספקה- במועדון הכושר קרוספיט פרדס חנה- כרכור ניתן להתחיל להתאמן רק לאחר סדנת יסודות- סדנה בה המאמנים שלנו מלמדים את הבסיס של השיטה. במסגרת חודש ההתנסות הלקוח רוכש השתתפות בסדנת היסודות שאורכת שעתיים וחצי וחודש מנוי(מנוי שפתוח עד 3 פעמים בשבוע. התשלום עבור חודש ההתנסות תקף מיום סדנת היסודות. המועד אודות פתיחת הסדנה ינתן ללקוח בטלפון או בהודעת סמס. לאחר חודש ההתנסות הלקוח בוחר מנוי ממגוון מנויי המועדון על מנת להמשיך ולהתאמן. 
התשלום עבור מנוי תקף מיום בקשת הלקוח להפעלת המנוי.

אחריות- מועדון הכושר קרוספיט פרדס חנה- כרכור הינו מועדון כושר רשמי מטעם קרוספיט העולמי. מועדון כושר עם יחס אישי. אנו מתחייבים להיות הכי מקצועיים שיש, לתת שירות ברמה הכי גבוהה, לעמוד לצד המתאמנים שלנו ולספק להם מענה לכל שאלותיים.

במידה וישנם תלונות נשמח לתת שירות בטלפון 050-4567140 או במייל meiravazran@yahoo.com

הגנת הפרטיות- מועדון הכושר קרוספיט פרדס חנה- כרכור מתחייב לא להעביר את פרטי הלקוחות לצד ג'.

Invalid date